O Firmie Kwalifikacje J.Z. Portret J.Z. Szkolenia Kalendarium Pomoce Mydełka
KINED Joanna Zwoleńska KWALIFIKACJE PORTRET SZKOLENIA KALENDARZ POMOCE MY-DEŁKA

Prowadząca: Anna Zwoleńska

Anna Zwoleńska

Anna Zwoleńska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, pedagog, choreograf, trener akrobatyki sportowej; posiada tytuł instruktora w dziedzinie tańca, nadany przez Narodowe Centrum Kultury; edukator z uznanymi przez MEN kwalifikacjami; ekspert MEN, nauczyciel akademicki współpracujący z wyższymi uczelniami, w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach studiów podyplomowych; terapeuta, instruktor kinezjologii edukacyjnej.
Jest autorką i współautorką publikacji w zakresie posiadanych kwalifikacji edukatorskich, publikowanych w czasopismach metodycznych i oświatowych.
Ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie różnorodnych form tańca, od tańców dawnych, dworskich, polskich - narodowych, regionalnych, tańców innych narodów, w kręgu, po taniec współczesny, dyskotekowy, funki itd. (w sumie około 2000 godzin). Od wielu lat prowadzi na terenie całego kraju autorskie warsztaty związane z tańcem: „Taneczne podróże w czasie i przestrzeni”; „Wesołe tańce na różne okazje”; „Pomysł na wspólną zabawę”; „Taniec elementem wspierającym pracę nauczyciela” czy „Taniec w terapii”. Jest autorką materiałów dydaktycznych dla nauczycieli w zakresie proponowanych form.
Interesuje się informatyką a także wszelkimi formami terapii naturalnych w zakresie edukacji i zdrowia, wraz z mężem prowadzi Gabinet Zdrowia.

TAŃCE POLSKIE

Poznanie wybranych tańców polskich zarówno w ich narodowej, jak i regionalnej formie (podstawowe kroki, tematy, figury taneczne, ruchowa struktura tańca).

Narodowe tańce polskie:
  • Polonez
  • Krakowiak
  • Kujawiak
Regionalne tańce polskie:
  • tance Mazowsza
  • tańce Podkarpacia
  • tańce Śląska
  • tańce Wielkopolski
Razem 13 tańców!

Przyjdźcie – bo warto znać tańce polskie !!!!

TERMIN/MIEJSCE KOSZTY
Zapraszamy 06-07 grudnia 2008 w godz. 9.30-17.00 (z godzinną przerwą obiadową) do auli Liceum i Gimnazjum „Platerówki” ul. Piękna 4 w Warszawie.
Prosimy o zabranie butów na zmianę i czegoś do picia (herbata i kawa na miejscu).
Cena warsztatu (w tym płyta CD - 190 zł)
Przedpłatę - 50 zł - prosimy przelać na konto PKO BP SA 89102010550000930200211326
do dn. 20 listopada br.