O Firmie Kwalifikacje J.Z. Portret J.Z. Szkolenia Kalendarium Sprzedaż My-dełka
KINED Joanna Zwoleńska KWALIFIKACJE PORTRET SZKOLENIA KALENDARZ SPRZEDAŻ MY-DEŁKA
Jestem osobą ciekawą świata i ludzi. Dalekie podróże za małe pieniądze to wyzwanie, które z pasją od lat realizuję. Ta forma aktywności, relaksu, poznawania innych kultur, obyczajów, zachowań, nawiązywania kontaktów stała się dla mnie inspiracją i spełnieniem.

Odrobina cech przywódczych sprawia, że współpraca z grupą i dobre, bliskie kontakty z ludźmi mają dla mnie wielkie znaczenie.
Skłonność do ryzyka sprawiła, że zaczęłam rządzić, przede wszystkim sobą. Od 14 lat doświadczam niezależności. Wykorzystuję swój potencjał fizyczny, intelektualny, emocjonalny i duchowy prowadząc własną firmę.

Kocham się uczyć. To prawie uzależnienie, na które sobie pozwalam. Bo wiem, że różnorodność myśli, doświadczeń i umiejętności, daje prawdziwy rozwój i wolność. Szanuję swoje marzenia i zamierzam je zrealizować. Lubię być aktywna - pracując, podróżując i wypoczywając.

Dynamizm gorących źródeł i majestatyczny szum oceanów są dla mnie słodką melodią niedoścignionej harmonii z całym światem.

Moją pasją jest choreoterapia, odkrywanie tajników mądrości i potencjału ruchu, szczególnie w tańcu. Od paru lat z radością wspieram grupę młodych ludzi w poznawaniu piękna, bogactwa przyrody, historii i kultury naszego kraju. Oprócz wody lubię dojrzałe słodkie owoce, zapach cynamonu i róży, dobre towarzystwo, kulturę Dalekiego Wschodu i basenu Morza Śródziemnego, zalety i wady rodziny, przyjaciół nauczycieli i klientów.


Kined Home Page
Mój portret?